Rob Vinciletti: Perşembe, WNBA Lady Banger Sistemi

19-0 MLB Yılın Toplamı (bölüm dışı) ve Haftanın Kanada Futbol Ligi Maçı önde gelen rakamlardır. Aşağıda WNBA Comp oyunu.

WNBA Comp oyunu 8’de Dallas maçında Indiana’da Under’da: doğu. Bu oyunlar, Dallas gibi deplasmanda kaybeden bir takıma karşı oynayan ve bir köpek tarafından kazanılan bir takıma karşı oynayan ev favorileri için toplamların sekiz kez altının altına düştüğü bir sistemin parçası. 500’den beri, bu oyunlar ortalama 500 puan. Indiana şu anda 4’te 4, 7’si dokuz, 3+ dinlenme ve 19 (aşağıdaki bir takıma karşı .

.) Dallas, 6 üzerinden 5 gerideydi. ve Doğu konferansı rakipleri. Seri, 9 takımdan 8’inin son 9’da geride kaldığını gördü. Bu oyunun Altında kalması bekleniyor. 19-0 Yılın Toplamı manşetleri Perşembe günü, 2 güçlü sistem içeren Kanada Futbol Ligi Haftanın Maçı ile birlikte yayınlanacak. Bizi adresinde bulabilirsiniz. ve Facebook/twitter’da. Nakit kazanmaya devam ediyoruz. WNBA oynamak için. Under the Indians-Dallas oyununda oynayabilirsiniz. Rob V- Altın Yarışmacı Sporları.

Leave a Comment