Rob Vinciletti Pazar NFL Güç Sistemi Oyunu

Pazar kartı, AFC Güney Yılın Oyunu’nu içeriyor. NFL UNSURPASSED Totals koleksiyonumuz, Executive Level TIER 1, ayın Pazar Gecesi Toplamı ve futbol oynuyor. NFL 6-1 geçen Çarşamba. Aşağıda Comp oyun var.

Pazar günü yapılacak NFL Comp maçı Carolina Panthers artı puanlar 1’de: Doğu. Panterler, sağlam 44-8 uzun vadeli bir sistem için geçerlidir. Carolina beş Eylül maçının dördünü kapladı ve Carolina’nın farkı Giants’a karşı 5-0. Giants, evinde Cleveland’a kaybettikten sonra geri dönmek isteyecek. NY tüm oyunu takip ediyordu, ancak ikinci yarıyı kazanmayı ve Titanları birer birer geride bırakmayı başardı. NY 150 veya daha fazlası için acele ettikten sonra son 4’ü kapatamadı, izin verdikten sonra 6’da 5’i
+ yarda ve son 4’te bir ev bölümü maçı var. Bugünkü Durum Carolina’dan yana. Rob, NFC Güney Yılın Oyunu’nu kazanarak geçen haftaki 6-1 NFL Rekorunu geçmeye çalışacak. Bu Executive Level 1. seviye hamle, Pazar gecesi Perfect System Play, NBC ve MLB 5Banger sistemlerinin yanı sıra büyük futbol maçları, Rob’un Pazar günü yapmayı umduğu şeydir. Bizi adresinde bulabilirsiniz. ve Facebook/twitter’da. Her gün ve gece nakit çekin! Pazar günkü Comp Play için Panthers ile bir puan alın. Rob V- Altın Yarışmacı Sporları.

ATS: 44-8-1

Takım .8

Opp .4

Eylül 8203 , 2022 pro Pazar 2 2022 Panthers Giants 2.0 43.5

31302;

Leave a Comment