Rob V: Perşembe Ücretsiz Oyun

Rob Perşembe günü 5, Kolej Futbolunda 3 ve MLB’de 2 üst düzey maç oynayacak. Çarşamba günü, en iyi oyunlar kazandı. CFB, büyük bir toplamın yanı sıra bir Yönetici Seviyesi TIER1 Tarafına sahiptir. MLB, yılın Kaçış Oyununa ve %100 sistem tarafına sahiptir. Üçü üyelere özel oyunlardır. Aşağıda Comp Play var.

Perşembe günü yapılacak Kolej Futbolu Yarışması 9’da Minnesota Golden Gophers’ta; doğu. 35 puanlarının bir oyunda dağıtılması sık değildir. Ancak, bu New Mexico St takımı deplasmanda 18 düz kaybetti ve geçen hafta bir

maçında 5 kez topu devirdi. -010 Nevada’ya zarar. Şimdi, İbrahim’de en üst düzeyde RB’ye sahip olan ve 3000 acele sahaları ve 18 olan bir Minnesota takımını üstleniyorlar. sadece 28 maçta gol attı. Gophers, geçen yıl 18 puanın altında izin verilen cimri bir savunmanın çoğunu geri veriyor. Qb Morgan’larını geri aldılar. Evlerinde 5 maçın 4’ünü kapladılar, son 4’ü bağımsızlara karşı oynadılar ve kazandılar 40- burada 2018 Aggies üzerinde. Aggies, konferans dışı takımlara karşı son 4 takımını kapsayamadı ve veri tabanından, Konferans Dışı yol köpeklerinin bir hafta 1 evde köpek kaybı skoru 18 olduğunu not ediyoruz. veya bir takıma karşı 40 tarihinden beri maç başına ortalama 40 puanla daha az kayıp onların ilk oyunu. Minnesota burada kazanmalı ve korunmalıdır. Beş Güçlü oyun Perşembe günü yayınlanacak, üçü CFB’de mevcut olacak. Bir Yönetici Seviyesi TIER oyunu yönetir ve 3’ü CFB’dedir. MLB oyunu yılın kaçış oyunudur. 40 tarihine kadar giden bir 100% Side programından gelmektedir. Ziyaret ve bu üyelere özel oyunlar için Facebook/Twitter’da. Rob V- Altın Yarışmacı Sporları.

Leave a Comment