Polonya Liglerini Gerçekten Geliştiriyor. Ekstraklasa 22/23 5-8.08.22

Rakow Spartak Trnava ile 3. turda (deplasmanda) 2:0 kazandı ve şimdi 4. tura çok yakın (ve Spartak Trnava Deplasmanda 2-0 önemli bir galibiyetin ardından Avrupa Legia tecrübesiyle ilerledi….
830 Vay be Avrupa’da sadece 9 maç ve 8 maçta oynadılar. ardından 8 gol yedi. Bugün daha yüksek kazanabilirlerdi ve kazanmalıydılar (ilk yarı çok iyi, kolayca en az 3:0)

Amica Poznan ilk maçta mücadele edebilir ve ben kazandım’ Beraberliğe şaşırmayın (0:0’dan gerçekten şüpheliyim, yani 2:2 yerine 1:1). Def. İzlandalı chamlons 2 maçta 5 gol attı ve oldukça iyi ve imzalı. daha güçlü Malmo (şu ana kadar Avrupa’da en kötü sezon) ve Amica şu ana kadar savunmada mücadele etti

Vikingur’un gerçekten iyi oyuncuları var özellikle. 2. hatta ve hücumda (hala geçen sezonun en iyi golcüsüne sahipler, Polonya kökleri var) ve geçen sezon İzlanda’da 0 maç kaybettiler (rekor 830)

İzlanda’daki takımlar büyük ilerleme kaydetti ve Braidablik’in bu yıl grup aşamasına bile gelmek istemesi tesadüf değil!

Rakow’dan Papszun şimdi en iyi Polonyalı teknik direktör, son 2 yılda 4 kupa, Rakow adına ilk kupayı kazanmak için pole pozisyonu (ilk 99 varoluş yıllarında 1 kupa bile yok ve şimdi 4 2 yıl sonra…!) .

Leave a Comment